• 7 grudnia 2021

Historia naszej firmy zaczyna się już dwadzieścia lat temu. Pierwszy zakład produkcyjny firmy GENDERKA powstał w Niwach koło Bydgoszczy, w roku 1989. Firma, trafiając w potrzeby odbiorców i dbając o wysoki poziom produkcji, szybko się rozwijała i otwierała kolejne zakłady o coraz nowocześniejszym zapleczu technologicznym. Rosła liczba zatrudnianych pracowników oraz produkowanego towaru świetnej jakości.

Dziś nasza firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów styropianu w Polsce. Już od ponad dwudziestu lat zdobywamy doświadczenia na rynku i nieustannie się rozwijamy, aby zapewnić klientom najlepszy towar do wykonywania izolacji cieplnej w budynkach.

W nieprzerwanym procesie rozwoju firmy GENDERKA powstało do dziś:

- 5 zakładów produkcyjnych na terenie Polski

- 1 zakład na terenie Rumunii

Posiadamy także 5 samochodów do przewozu surowców produkcyjnych, 60 pojazdów służących do przewozu gotowego styropianu, 7 przedstawicieli handlowych w terenie oraz oferujemy łączne zatrudnienie dla 200 pracowników. Produkcja roczna przekracza regularnie milion metrów sześciennych styropianu, dając firmie GENDERKA tak wysokie miejsce w rankingach przedsiębiorstw w sektorze materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Płyty styropianowe

Nasza firma zajmuje się produkcją styropianu najwyższej jakości. Rozwijaliśmy się w Polsce i w dalszym ciągu stanowimy polską firmę, obdarzaną zaufaniem przez wielu klientów. To zaufanie zdobyliśmy swoją rzetelnością, konsekwencją, poważnym podejściem do realizowanych zleceń. Dziś GENDERKA jest firmą docenianą nie tylko na terenie rodzimego kraju, ale i w Europie, rozpoczynającą stopniową ekspansję poza granice Polski. W 2007 ruszyła produkcja w pierwszym rumuńskim zakładzie w Oradei.

Swoją pozycję na rynku budujemy przede wszystkim wysoko stawiają poprzeczkę samym sobie. Cenimy wymagających klientów i wiemy, jak ważna jest jakość produktów używanych w budownictwie. Konsekwentnie zatrudniamy osoby wyspecjalizowane w swoim zawodzie, godne zaufania i powierzenia im najistotniejszych zadań. Nasze wyroby badamy w laboratoriach na miejscu produkcji, by każdy etap ich powstawania był równie wysokiej jakości. Nie pozwalamy sobie na błędy, niedopatrzenia i zaniedbania. Nasze działania rodzą się z pasji, co skutkuje nieustannym dążeniem do perfekcji. Dbamy o to, by nasi klienci otrzymali styropian najwyższej możliwej jakości i byli zadowoleni ze współpracy z nami. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą firmy GENDERKA.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top