Niższe wydatki na ogrzewanie

Austrotherm EPS posiada polepszony współczynnik lambda, co oznacza, że skuteczniej izoluje. Koszt instalacji, chociaż trochę wyższy, szybciej się zwraca na niższych nawet o 10-15% kosztach ogrzewania.

Wyższy komfort

Dom ocieplony styropianem Austrotherm posiada lepsze zdolności do akumulacji cieplnej.

Podniesiona trwałość budynku

Żaden styropian nie jest specjalnie odporny, ale Austrotherm wyróżnia się tutaj na plus, dzięki czemu konstrukcja budynku będzie ponadprzeciętnie chroniona przed działaniem czynników atmosferycznych.

Najlepsze właściwości izolacyjne

Kupując płyty styropianu Austrotherm uzyskuje się jakość izolacji na poziomie współczynnika lambda 0,031 W/mK lub niższego, a w przypadku normalnych styropianów EPS jest to zaledwie około 0,045 W/mK. Tanie w zakupie produkty będą powodowały stworzenie po prostu znacznie gorszej izolacji.

Firmowy styropian

Sprawdzony produkt

Styropian Austrotherm to nie produkt przypadkowy. Jego producent dysponuje szwadronem naukowców, którzy dokładnie sprawdzili przed sprzedażą wszystkie jego właściwości.

Szeroka gama produktów

Pod marką Austrotherm można znaleźć wiele rodzajów styropianu. Różnice nie są między nimi duże, ale oznaczają one dokładne dostosowanie do konkretnego zastosowania w konkretnej części domu, co znacznie poprawia efektywność uzyskanej izolacji termicznej.

Łatwiejsza praca

Tani styropian kruszy się, jego płyty się łamią i wypadają z nich pojedyncze perełki pianki. W przypadku styropianu Austrotherm to się nie zdarza, dzięki czemu praca z tym rodzajem styropianu jest znacznie szybsza i efektywniejsza.

Odporność na warunki atmosferyczne i czynniki biologiczne

Nad styropianem Austrotherm nie trzeba się rozczulać. Zostawienie go pod gołym niebem czy odrobina deszczu nie spowodują jego zrujnowania. Grzyby, pleśnie i podobne czynniki są mu niestraszne.

Ochrona klimatu

Użytkownicy styropianu Austrotherm dokładają swoją cegiełkę do walki z ociepleniem klimatu dzięki minimalizowaniu zużywania paliw kopalnych przez znakomite ocieplenie swojego domu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top